ELKARTEA
EKINTZAK:
Ikastaroak (Ume/Heldu)
Auzoko jaiak
Ludoteka
Erretiratuen bazkaria
Egoitza alokatzea
Ekintza gehiago
ARGAZKI ALBUNA
IZAN BAZKIDE!
WEB GEHIAGO

IKASTAROAK 2019-2020

Soinketa
Kiromasajea
Dantza latinarra
Eskulanak
Luzaketak
Yoga
Pilates
Sevillanak
Zumba / Batuka
Karate Do
Aoki Bio-Energia
Aero Latin Dance
Dantzak lerroan
Judo
ORDUTEGIAK

        Hauek dira 2019-20 ikasturterako zehar Anakako Auzo Elkartean emango diren ikastaroak.

        Batzuk Munnogaina kaleko lokalean (Anaka) emango dira eta beste batzuk Enbajador P. de Aristegi enparantzan (Puiana).

        Bakoitzaren gainean sakatuta (ezkerreko zerrendan) bere xehetasunak ikusi daitezke.

        Ikastaroak martxan daude baina oraindik plaza libreak badaude.

        Izena emateko, pasa zaitez edozein ostegunetan, 19:00tik 20:00tara, elkarteko lokaletik (Munnogaina,46).

        Ikastaroetan parte hartzeko ezinbestekoa da bazkide izatea. Oraindik ez bazara, egin zaitez orain!. Informazio gehiago hemen.

        Asteriskoa (*) duten ikastaroak osatzear daude.



ORDUTEGIAK (Anaka)

ASTELEHENA

ASTEARTEA

ASTEAZKENA

OSTEGUNA

OSTIRALA

SOINKETA
9:30 - 10:30
AOKI
BIO-ENERGIA

9:00 - 10:00
SOINKETA
9:30 - 10:30
AOKI
BIO-ENERGIA

9:00 - 10:00
KIROMASAJE
SESIOA

9:00 - 13:00
  KIROMASAJE
SESIOA

9:00 - 13:00
  KIROMASAJE
SESIOA

9:00 - 13:00
  PILATES
14:30 - 15:30
  PILATES
14:30 - 15:30
KIROMASAJE
SESIOA

15:00 - 17:30
ESKULANAK
(Helduak)

15:30 - 17:30
  ESKULANAK
(Helduak)

15:30 - 17:30
 
YOGA
17:30 - 19:00
KARATE DO
(Umeak)

17:30 - 18:30
YOGA
17:30 - 19:00
KARATE DO
(Umeak)

17:30 - 18:30
AOKI
BIO-ENERGIA

17:30 - 19:00
PILATES
18:30 - 19:30
PILATES
18:30 - 19:30
ZUMBA /
BATUKA

19:30 - 20:30
PILATES
19:30 - 20:30
ZUMBA /
BATUKA

19:30 - 20:30
PILATES
19:30 - 20:30
 
DANTZA
LATINARRA
(Ertaina)

20:30 - 22:00
  SEVILLANAK
(Erdiko Maila)

20:45 - 22:00
  DANTZA
LATINARRA
(Aurreratua)

20:30 - 22:00


ORDUTEGIAK (Puiana)

ASTELEHENA

ASTEARTEA

ASTEAZKENA

OSTEGUNA

OSTIRALA

      DANTZAK
LERROAN

10:00 - 11:15
PILATES
10:00 - 11:00
SOINKETA
(Erretiratuak)

11:00 - 12:00
YOGA
11:30 - 13:00
SOINKETA
(Erretiratuak)

11:00 - 12:00
YOGA
11:30 - 13:00
SOINKETA
(Erretiratuak)

11:00 - 12:00
  PILATES
14:00 - 15:00
     
JUDO
17:30 - 18:30
  JUDO
17:30 - 18:30
   
  PILATES
18:30 - 19:30
  PILATES
18:30 - 19:30
 
SGA
LUZAKETAK

19:30 - 21:00
PILATES
19:30 - 20:30
AERO LATIN
DANCE

19:30 - 21:00
PILATES
19:30 - 20:30
DANTZAK
LERROAN

19:00 - 20:15


JUDO
(C. P. Hirubide-n emango da)

ASTELEHENA

ASTEAZKENA

OSTIRALA

4 - 6 urte
17:30 - 18:30
4 - 6 urte
17:30 - 18:30
 
7 - 10 urte
18:30 - 19:30
7 - 10 urte
18:30 - 19:30
 
11 urte+
19:20 - 21:00
11 urte+
19:20 - 21:00
11 urte+
19:20 - 21:00
Helduak
21:10 - 22:15
Helduak
21:10 - 22:15
 
info+
Egilea: www.linuxirun.com