ELKARTEA
EKINTZAK:
Ikastaroak (Ume/Heldu)
Auzoko jaiak
Ludoteka
Erretiratuen bazkaria
Egoitza alokatzea
Ekintza gehiago
ARGAZKI ALBUNA
IZAN BAZKIDE!
WEB GEHIAGO

IKASTAROAK 2019-2020

Soinketa
Kiromasajea
Dantza latinarra
Eskulanak
Ingelera
Luzaketak
Hipopresiboak
Mindfulnessa
Yoga
Pilates
Sevillanak
Zumba / Batuka
Karate Do
Aoki Bio-Energia
Aero Latin Dance
Dantzak lerroan
Judo
ORDUTEGIAK

        Hauek dira 2019-20 ikasturterako zehar Anakako Auzo Elkartean aurreikusita dauden ikastaroak. Irailaren hasieran zehaztuko dira.

        Batzuk Munnogaina kaleko lokalean (Anaka) emango dira eta beste batzuk Enbajador P. de Aristegi enparantzan (Puiana).

        Bakoitzaren gainean sakatuta bere xehetasunak ikusi daitezke.

        Ikastaroak irailetik ekainera emango dira.

        Ikastaroetan parte hartzeko ezinbestekoa da bazkide izatea. Oraindik ez bazara, egin zaitez orain!. Informazio gehiago hemen.

        Asteriskoa (*) duten ikastaroak berriak dira.






ORDUTEGIAK (Anaka)

ASTELEHENA

ASTEARTEA

ASTEAZKENA

OSTEGUNA

OSTIRALA

SOINKETA
9:30 - 10:30
AOKI
BIO-ENERGIA

9:00 - 10:00
SOINKETA
9:30 - 10:30
AOKI
BIO-ENERGIA

9:00 - 10:00
KIROMASAJE
SESIOA

9:00 - 13:00
  KIROMASAJE
SESIOA

9:00 - 13:00
INGELERA
11:00 - 13:00
KIROMASAJE
SESIOA

9:00 - 13:00
ESKULANAK
15:30 - 17:30
  ESKULANAK
15:30 - 17:30
  KIROMASAJE
SESIOA

15:00 - 17:30
YOGA
17:30 - 19:00
KARATE DO
(Umeak)

17:30 - 18:30
YOGA
17:30 - 19:00
KARATE DO
(Umeak)

17:30 - 18:30
AOKI
BIO-ENERGIA

17:30 - 19:00
PILATES
18:30 - 19:30
PILATES
18:30 - 19:30
  PILATES
19:30 - 20:30
  PILATES
19:30 - 20:30
 
DANTZA
LATINARRA
(Ertaina)

20:30 - 22:00
ZUMBA /
BATUKA

20:30 - 21:30
SEVILLANAK
(Erdiko Maila)

20:45 - 22:00
ZUMBA /
BATUKA

20:30 - 21:30
DANTZA
LATINARRA
(Aurreratua)

20:30 - 22:00


ORDUTEGIAK (Puiana)

ASTELEHENA

ASTEARTEA

ASTEAZKENA

OSTEGUNA

OSTIRALA

  HIPOPRESIBOAK *
09:15 - 10:15
    PILATES *
09:00 - 10:00
  MINDFULNESSA *
10:15 - 11:15
  DANTZAK
LERROAN

10:00 - 11:15
PILATES
10:00 - 11:00
SOINKETA
(Erretiratuak)

11:00 - 12:00
  SOINKETA
(Erretiratuak)

11:00 - 12:00
  SOINKETA
(Erretiratuak)

11:00 - 12:00
  PILATES
18:30 - 20:30
  PILATES
18:30 - 20:30
 
SGA
LUZAKETAK

19:30 - 21:00
AERO LATIN
DANCE

19:30 - 21:00
DANTZAK
LERROAN

19:00 - 20:00


EKINTZA DINAMIKOAK
(C. P. Hirubide-n emango da)

ASTELEHENA

2011ean jaiotakoak
17:30 - 19:00
info+


JUDO
(C. P. Hirubide-n emango da)

ASTELEHENA

ASTEAZKENA

OSTIRALA

4 - 6 urte
17:30 - 18:30
4 - 6 urte
17:30 - 18:30
 
7 - 10 urte
18:30 - 19:30
7 - 10 urte
18:30 - 19:30
 
11 urte+
19:20 - 21:00
11 urte+
19:20 - 21:00
11 urte+
19:20 - 21:00
Helduak
21:10 - 22:15
Helduak
21:10 - 22:15
 
info+
Egilea: www.linuxirun.com